Content

Zažijte Evropu - 20 let!

Zažijte Evropu – slavíme 20 let v Evropské unii! Přijďte se podívat na Střelecký ostrov nebo třeba na Náměstí Václava Havla. V rámci každoročního festivalu United Islands vás 1. května 2024 čeká v centru Prahy pestrý program na evropské téma.

Zažijte Evropu - 20 let!

od 1 května, 2024, 12:00 PM do 8:00 PM

Střelecký ostrov a okolí, Náměstí Václava Havla

Pořadatel: United Islands

více zde

 

Festivalová sezóna začne letos v Praze hned úderem prvních květnových dní. Středa 1. května bude na pražských ostrovech v centru Prahy patřit oslavě Evropy. Česká republika si v rámci akce “Zažijte Evropu” připomene dvacet let od vstupu do Evropské unie. Z původního Dne Evropy, který se na starém kontinentu slaví řadu let, tak v letošním roce bude Týden Evropy.

Kromě koncertů evropských interpretů, jejichž seznam najdete zde, se můžete těšit na Náměstí Václava Havla na stánky jednotlivých ambasád zemí EU. Budou tu pro vás od 12 hodin. Dále se budete moci zúčastnit workshopů, debat nebo třeba kino-promítání.

Na německém stánku se na vás těší nejen DAAD Česká republika, ale i Velvyslanectví Německa v ČR, Goethe-Institut a Česko-německý fond budoucnosti. Přijďte se na piazzettu Národního divadla podívat, co je nového v česko-německých vztazích, můžete si s námi i zasoutěžit a třeba si od nás i něco odnést.

BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT!

Inzeráty německých vysokých škol

Be part of the transition to the future shape of energy

Join our English-taught Bachelor of Science in Energy Systems Engineering and Management!

Více

Find Your Bachelor’s Program at TUM Campus Heilbronn

Students at TUM Campus Heilbronn receive a high-quality education at the renowned TUM University of Excellence and extensive support services for their studies.

Více

Battery Materials and Technology (M.Sc.)

Access to sustainable and renewable energy is one of the great challenges of the 21st century. That’s why electrochemical energy storage, esp. batteries are an essential tool for the future.

Více

Elite Master’s Program ASC

Elite M.Sc. ‘Advanced Signal Processing and Communications Engineering (ASC)’: In this research-oriented program, the focus is on individualized student support.

Více

International Master program “Biofabrication” (M.Sc.)

Want to be a game changer in biomedical engineering? The study program Biofabrication is your master plan for a demanding interdisciplinary engineering career.

Více

RheinMain University of Applied Sciences-From Here to Career

Explore practice-oriented programs at Hochschule RheinMain. Shape your future and launch your career in Germany’s economic hub.

Více

Elevate your career with us!

Let your career take off! Be part of an emerging university with a cutting-edge Master’s degree in Artificial Intelligence and Robotics (M.Sc.)!

Více
1/7

Kontakt

Screenshot mapy s označením sídla DAAD