Aktuální informace

 

 • Program RISE Worldwide 2024

  Jste profesor, Ph.D. nebo doktorand v nějaké české výzkumné instituci? Je váš výzkumný ústav zaměřen na přírodní vědy, techniku nebo informatiku? Máte zájem o praktikanta z Německa, který by vám byl k ruce při vašem výzkumu? Pak je program RISE Worldwide určen právě vám!

  Více
 • Webseminář: Stipendijní pobyty v německy mluvících zemích

  Chystáte se svoje studium obohatit o nějakou zahraniční zkušenost? Baví vás němčina a máte blízko k zemím, ve kterých se němčina používá? Nenechte si ujít webový seminář, který organizuje Dům zahraniční spolupráce. Dozvíte se spoustu zajímavých informací o tom, jak studovat např. v Německu, Rakousku nebo Švýcarsku s podporou nějaké organizace!

  Více
 • Ochutnej ERASMUS!

  I letos na podzim proběhnou různé programy v rámci Erasmus Days. My se s vámi 11. října od 17 hodin rádi potkáme na druhém ročníku akce Ochutnej ERASMUS!, do které se letos zapojí ještě více evropských zemí. Těšte se, my se těšíme taky!

  Více
 • ERA Fellowships - GREEN HYDROGEN

  DAAD vypisuje nový stipendijní program "ERA Fellowships - Green Hydrogen" pro magisterské studenty, doktorandy a postdocs. Uzávěrka pro absolventy bakaláře a magisterské studenty již 19. října 2023!

  Více
 • Nabídka pro školní třídy: DAAD + GI

  Učíte se němčinu na základní nebo střední škole? Nebo třeba němčinu vyučujete a hledáte pro své studenty aktivity, které jsou s Německem a němčinou spojené? Už jste někdy navštívili budovu Goethe-Institut v Praze? Ještě ne? Tak to je nejvyšší čas se přijít podívat a využít pestrou nabídku Goethe-Institutu a DAAD!

  Více
 • Nová online-brožura "Ziel Deutschland"

  DAAD představuje nově koncipovanou online-brožurku „ZIEL DEUTSCHLAND – DEIN KOMPASS ZUM STUDIUM IN DEUTSCHLAND“. Studenti, kteří se rozhodnou pro studium v Německu, najdou všechny důležité informace právě v této online-publikaci. Ještě jste ji neviděli? Tak čtěte dál...

  Více

Archiv

Inzeráty německých vysokých škol

Fulda University introduces new English-taught Master´s programme “Dat...

In addition to the already very successful English-taught Master´s programme “Global Software Development” you can soon join “Data Science” and shape the future of the world.

Více

International programmes at TH Rosenheim - study in English!

Do you want to study in one of Germany’s most attractive regions? Find out more about our English-taught study programmes.

Více

„Advanced Quantum Physics“ International Master’s program at RPTU in K...

Discover modern science on atomic & sub-atomic scales at one of the leading German research departments and learn from award-winning teachers.

Více

Discover the top-ranked International Graduate Programs at RPTU Univer...

21 International Master & PhD Programs at RPTU University of Kaiserslautern-Landau. Application Deadline: Apr 30 & Oct 31

Více

Brighten your future with a Master’s in Optics & Photonics at KSOP in ...

Brighten your future with a Master’s in Optics & Photonics at KSOP in Karlsruhe, Germany. 2-year M.Sc. program taught in English. Graduates excel in Ph.D. studies or industry. Apply by September 30...

Více

Truly international – Study at ESB Business School!

Do you want to study in the heart of Germany, Europe’s strongest and most dynamic economy? Come to ESB Business School at Reutlingen University!

Více

International Bachelor´s Programmes at Fulda University of Applied Sci...

Bachelor’s programmes in Engineering and Technology, Business or Health with a focus on practice-oriented learning fully or partially taught in English!

Více

Study in Berlin - MBA & International Master’s Programmes

Our internationally recognized MBA & Master’s programmes will provide you with the knowledge and tools to conduct business in the global market.

Více

B.Sc. in Computer Science: Start studying in English language, switch ...

You are interested in new technologies, enjoy solving problems and working in interdisciplinary teams? If you also have basic German language skills, our Bachelor in Computer Science is the right choi...

Více
1/9

Kontakt

 • DAAD Information Point Praha

  c/o Goethe-Institut Masarykovo nábř. 32 110 00 Praha 1 Telefon: +420/224 931 182 / +420/702 142 340
  E-mail: info@daad.cz