Aktuální informace

 

 • Valná hromada a Stammtisch Alumniklubu DAAD v ČR

  Ve středu 22. března 2023 se uskuteční od 18 hodin v restauraci Stará Praha na Malé Straně tradiční Stammtisch Alumniklubu DAAD v České republice a také valná hromada klubu, na níž bude zvoleno nové představenstvo.

  Více
 • Nabídka pro školní třídy: DAAD + GI

  Učíte se němčinu na základní nebo střední škole? Nebo třeba němčinu vyučujete a hledáte pro své studenty aktivity, které jsou s Německem a němčinou spojené? Už jste někdy navštívili budovu Goethe-Institut v Praze? Ještě ne? Tak to je nejvyšší čas se přijít podívat a využít pestrou nabídku Goethe-Institutu a DAAD!

  Více
 • PRAGESTT 2023

  V termínu 24.-25. března 2023 se koná další, tentokrát již dvanáctý, ročník mezinárodní studentské germanistické konference PRAGESTT! Máme radost, že konference proběhne letos v prezenčním formátu.

  Více
 • Osobní konzultace v DAAD IP Praha od října 2022

  Se začátkem zimního semestru přicházíme s širší nabídkou osobních konzultací v naší informační kanceláři v pražském Goethe-Institutu. Od října 2022 nás můžete navštívit 4x v týdnu! Pokud vás zajímá studium a výzkum v Německu, stipendia DAAD nebo i stipendia jiných organizací, určitě se za námi zastavte!

  Více
 • Staň se referentem projektu Do Německa na zkušenou!

  Projekt Do Německa na zkušenou hledá posily do týmu! Byl jsi někdy v Německu a chceš se podělit o své zkušenosti z pobytu? Nebojíš se prezentovat před lidmi? Rád se učíš nové věci a chceš se setkat se skupinou podobně naladěných lidí?

  Více

Archiv

Inzeráty německých vysokých škol

Engineer Your Future for Success!

Fully English-Taught B.Sc. in Mechanical Engineering (International) in Germany’s Engineering Hub Karlsruhe.

Více

The Esslingen MBA: Your Key to Success

Join our international master’s programmes for STEM graduates. Hands-on learning, innovative case studies and company visits make our programmes competitive and career-building.

Více

Study in English - Live in German(y)!

Upgrade your career with an English-taught MSc or MBA degree from Offenburg University! Your gateway to a qualified job in Germany and around the world!

Více

Truly international – Study at ESB Business School!

Do you want to study in the heart of Germany, Europe’s strongest and most dynamic economy? Come to ESB Business School at Reutlingen University!

Více

Technology Management - our English-language university MBA program

NIT Northern Institute of Technology Management, the Business School at the TUHH Hamburg University of Technology. Your chance to make two masters in one year.

Více

Study in Berlin - MBA & International Master’s Programmes

Our internationally recognized MBA & Master’s programmes will provide you with the knowledge and tools to conduct business in the global market.

Více
1/6

Kontakt

 • DAAD Information Point Praha

  c/o Goethe-Institut Masarykovo nábř. 32 110 00 Praha 1 Telefon: +420/224 931 182 / +420/702 142 340
  E-mail: info@daad.cz