Aktuální informace

 

 • POZOR: Výzva k podávání žádostí

  Důležitá informace pro všechny doktorandy, postdocs, vysokoškolské učitele, vědce a bývalé stipendisty! Byla zveřejněna výzva k podávání žádostí o stipendia v krátkých programech DAAD.

  Více
 • Digitální podzimní letní škola na UHK

  Katedra Německého jazyka a literatury PdF UHK pořádá i letos Podzimní digitální školu. Tentokrát na téma vzdělávání a motivace „MOTIVATION BILDET – BILDUNG MOTIVIERT“.

  Více
 • Osobní konzultace v DAAD IP Praha od října 2022

  Se začátkem zimního semestru přicházíme s širší nabídkou osobních konzultací v naší informační kanceláři v pražském Goethe-Institutu. Od října 2022 nás můžete navštívit 4x v týdnu! Pokud vás zajímá studium a výzkum v Německu, stipendia DAAD nebo i stipendia jiných organizací, určitě se za námi zastavte!

  Více
 • Staň se referentem projektu Do Německa na zkušenou!

  Projekt Do Německa na zkušenou hledá posily do týmu! Byl jsi někdy v Německu a chceš se podělit o své zkušenosti z pobytu? Nebojíš se prezentovat před lidmi? Rád se učíš nové věci a chceš se setkat se skupinou podobně naladěných lidí?

  Více

Archiv

Inzeráty německých vysokých škol

Boost your career with the International Master‘s in Project Managemen...

Boost your career. Acquire a German Master’s degree in Data Science & Project Management. Join us at HTW Berlin – On Campus or Online!

Více

Study in Berlin - MBA & International Master’s Programmes

Our internationally recognized MBA & Master’s programmes will provide you with the knowledge and tools to conduct business in the global market.

Více

Study in English - Live in German(y)!

Upgrade your career with an English-taught MSc or MBA degree from Offenburg University! Your gateway to a qualified job in Germany and around the world!

Více

B.Sc. in Computer Science: Start studying in English language, switch ...

You are interested in new technologies, enjoy solving problems and working in interdisciplinary teams? If you also have basic German language skills, our Bachelor in Computer Science is the right choi...

Více
1/4

Kontakt

 • DAAD Information Point Praha

  c/o Goethe-Institut Masarykovo nábř. 32 110 00 Praha 1 Telefon: +420/224 931 182 / +420/702 142 340
  E-mail: info@daad.cz