Přípravný seminář na Science Slam v Českých Budějovicích

Jsi student JČU nebo začínající vědec, který působí v Českých Budějovicích? Máš v hlavě originální nebo inovativní projekt, o který se chceš podělit s veřejností? Chceš se naučit, jak svůj nápad stručně odprezentovat v angličtině? Chceš poznat další lidi, kteří mají stejný nebo podobný záměr? Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích a Lektorát DAAD na FF JČU právě pro tebe připravují zajímavou akci, na které určitě nesmíš chybět!

Přípravný seminář na Science Slam v Českých Budějovicích

od 13 března, 2023, 8:15 AM do 3:00 PM

ZM M005, Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Pořadatel: JČU, Lektorát DAAD v Českých Budějovicích

Na přípravném semináři, který se koná v pondělí 13. března 2023 od 8:15 na půdě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích v místnosti ZM M005, načerpáš inspiraci, získáš praktické rady a tipy k prezentování v angličtině, chybět nebude ani příspěvek o rétorice.
Naučíš se, jak nejlépe představit svůj originální nápad nebo jak zaujmout posluchače i odbornou porotu. Jinými slovy – staneš se ideálním soutěžícím v Science Slamu, který proběhne 11.května 2023.

Organizátoři akce – konkrétně zástupci Německého velvyslanectví v ČR a DAAD IP Praha během akce představí v online i prezenční podobě soutěž Falling Walls Lab v České republice – náš příspěvek začíná  přesně v 8:30.

Plakát k akci v češtině najdete ZDE [JPG 389,08 KB].

Anglický leták s programem akce najdete zde [JPG 469,76 KB] a zde [JPG 435,05 KB].

Plánek kampusu JČU s vyznačenou budovou M, kde se akce koná, najdete ZDE [JPG 959,89 KB].

Na přípravný seminář se můžete hlásit do 10. března 2023 na adresu mmaurach@ff.jcu.cz.

Těšíme se na vás, vaše nápady a doufáme, že pro vás akce bude přínosná!

 

Inzeráty německých vysokých škol

International Bachelor´s Programmes at Fulda University of Applied Sci...

Bachelor’s programmes in Engineering and Technology, Business or Health with a focus on practice-oriented learning fully or partially taught in English!

Více

International programmes at TH Rosenheim - study in English!

Do you want to study in one of Germany’s most attractive regions? Find out more about our English-taught study programmes.

Více

Truly international – Study at ESB Business School!

Do you want to study in the heart of Germany, Europe’s strongest and most dynamic economy? Come to ESB Business School at Reutlingen University!

Více

B.Sc. in Computer Science: Start studying in English language, switch ...

You are interested in new technologies, enjoy solving problems and working in interdisciplinary teams? If you also have basic German language skills, our Bachelor in Computer Science is the right choi...

Více

Brighten your future with a Master’s in Optics & Photonics at KSOP in ...

Brighten your future with a Master’s in Optics & Photonics at KSOP in Karlsruhe, Germany. 2-year M.Sc. program taught in English. Graduates excel in Ph.D. studies or industry. Apply by September 30...

Více

Discover the top-ranked International Graduate Programs at RPTU Univer...

21 International Master & PhD Programs at RPTU University of Kaiserslautern-Landau. Application Deadline: Apr 30 & Oct 31

Více

Study in Berlin - MBA & International Master’s Programmes

Our internationally recognized MBA & Master’s programmes will provide you with the knowledge and tools to conduct business in the global market.

Více

Fulda University introduces new English-taught Master´s programme “Dat...

In addition to the already very successful English-taught Master´s programme “Global Software Development” you can soon join “Data Science” and shape the future of the world.

Více

„Advanced Quantum Physics“ International Master’s program at RPTU in K...

Discover modern science on atomic & sub-atomic scales at one of the leading German research departments and learn from award-winning teachers.

Více
1/9

Kontakt

  • DAAD Information Point Praha

    c/o Goethe-Institut Masarykovo nábř. 32 110 00 Praha 1 Telefon: +420/224 931 182 / +420/702 142 340
    E-mail: info@daad.cz