PRAGESTT 2023

V termínu 24.-25. března 2023 se koná další, tentokrát již dvanáctý, ročník mezinárodní studentské germanistické konference PRAGESTT! Máme radost, že konference proběhne letos v prezenčním formátu.

Pragestt 2023

od 24 března, 2023, 8:00 AM hod. do 25 března, 2023, 9:00 PM hod.

FF UK, nám. Jana Palacha 2, Praha 1

Pořadatel: Ústav germánských studií FF UK Praha

Mezinárodní konference PRAGESTT byla založena před dvanácti lety při Ústavu germánských studií Filozofické fakulty Univerzity Karlovy.
Jedná se o otevřenou platformu pro mezinárodní vědeckou výměnu mladých germanistů. Konference se pravidelně účastní germanisté z několika kontinentů, kteří v jejím rámci prezentují mimo jiné výsledky svých bakalářských, magisterských a dizertačních projektů.

ZDE [PDF 281,61 KB] najdete předběžný program konference Pragestt, který organizátoři pravidelně aktualizují.

V rámci konference se představí i Information Point DAAD v Praze, jakožto jeden z partnerů, s příspěvkem “Research in Germany. DAAD-Stipendien für DoktorandInnen und junge WissenschaftlerInnen”. Pokud vás tedy zajímají stipendijní nabídky DAAD pro mladé vědce, přijďte v pátek 24. března 2023 ve 12:00 hodin do místnosti 300 v hlavní budově FF UK na Náměstí Jana Palacha.

Aktuální informace, ale i shrnutí uplynulých ročníků najdete na webu konference ZDE.

Důležitá informace pro všechny zájemce, kteří se nestihli přihlásit s příspěvkem, nebo pro ty, kteří se prostě jen chtějí přijít podívat: pasivní účast na konferenci je možná bez předchozí registrace a je ZDARMA!

Inzeráty německých vysokých škol

Study in English - Live in German(y)!

Upgrade your career with an English-taught MSc or MBA degree from Offenburg University! Your gateway to a qualified job in Germany and around the world!

Více

Study in Berlin - MBA & International Master’s Programmes

Our internationally recognized MBA & Master’s programmes will provide you with the knowledge and tools to conduct business in the global market.

Více

The Esslingen MBA: Your Key to Success

Join our international master’s programmes for STEM graduates. Hands-on learning, innovative case studies and company visits make our programmes competitive and career-building.

Více

Truly international – Study at ESB Business School!

Do you want to study in the heart of Germany, Europe’s strongest and most dynamic economy? Come to ESB Business School at Reutlingen University!

Více

Technology Management - our English-language university MBA program

NIT Northern Institute of Technology Management, the Business School at the TUHH Hamburg University of Technology. Your chance to make two masters in one year.

Více

Engineer Your Future for Success!

Fully English-Taught B.Sc. in Mechanical Engineering (International) in Germany’s Engineering Hub Karlsruhe.

Více
1/6

Kontakt

  • DAAD Information Point Praha

    c/o Goethe-Institut Masarykovo nábř. 32 110 00 Praha 1 Telefon: +420/224 931 182 / +420/702 142 340
    E-mail: info@daad.cz