Ochutnej ERASMUS!

Zveme vás na FILMOVÉ ODPOLEDNE a VEČER, který pořádá DAAD spolu s Campus France Česká republika, Oddělením vzdělávání při Velvyslanectví Španělska a Goethe-Institutem Česká republika u příležitosti oslav ErasmusDays! Přijďte se podívat na tři komedie na téma evropské hodnoty, interkulturalita a Erasmus, ochutnejte německou, francouzskou a španělskou kuchyni a poslechněte si zážitky studentů, kteří program Erasmus již absolvovali!

Informace o akci

od 14 října, 2022, 3:30 PM do 11:00 PM

Francouzský institut v Praze, Štěpánská 35, Praha 1

Pořadatel: DAAD Česká republika, Goethe-Institut, Campus France Česká republika, Oddělení vzdělávání při Velvyslanectví Španělska

Webová stránka

Campus France© Campus France

Datum a čas konání: pátek 14. října 2022 od 15:30 do 23 hodin

Místo konání: Francouzský institut v Praze, Štěpánská 35, Praha 1

Organizátoři: Campus France Česká republika, Oddělení vzdělávání při Velvyslanectví Španělska, Goethe-Institut a DAAD Česká republika

Kromě tří filmů Campeones / Almanya, Willkommen in Deutschland / L’auberge espagnole vás čeká i malá ochutnávka specialit německé, francouzské a španělské kuchyně, stánky s informacemi o studiu v Německu, Franci a Španělsku i zážitky bývalých absolventů programu Erasmus.
Pořadí a přesný čas promítání filmů najdete zde [PDF 131,11 KB].
 
Vstup je volný, registrace nutnáhttps://bit.ly/3BWW62S
Počet míst omezen!
Těšíme se na viděnou při této zajímavé akci!

Inzeráty německých vysokých škol

Boost your career with the International Master‘s in Project Managemen...

Boost your career. Acquire a German Master’s degree in Data Science & Project Management. Join us at HTW Berlin – On Campus or Online!

Více

Full Scholarships Available: Master of Law & Business

Apply by 15 January and study with a full or partial scholarship at one of Germany’s top private universities: Bucerius Law School in Hamburg. Find out more!

Více

Advance your career with an MBA from Pforzheim University!

The full-time MBA in International Management at Pforzheim University combines a classical management education with the most relevant future topics: Innovation Management, Sustainable Globalization a...

Více

Study in Berlin - MBA & International Master’s Programmes

Our internationally recognized MBA & Master’s programmes will provide you with the knowledge and tools to conduct business in the global market.

Více

MBA IN INDUSTRIAL MANAGEMENT --> YOUR KEY TO SUCCESS

ESSLINGEN - an ideal place to live and to study! One of Germany’s leading universities for applied sciences. Core areas: engineering, management, applied research.

Více
1/5

Kontakt

  • DAAD Information Point Praha

    c/o Goethe-Institut Masarykovo nábř. 32 110 00 Praha 1 Telefon: +420/224 931 182 / +420/702 142 340
    E-mail: info@daad.cz