Content

Deutsch attrAKTIV 2023

Již poosmé pořádá DAAD v ČR společně s Goethe-Institutem informační akci pro studenty učitelství němčiny a germanistiky. Zúčastněte se Deutsch attrAktiv 2023 a dozvíte se spoustu nových informací pro své budoucí povolání. Zjistěte, jak může být výuka pro vaše žáky a studenty atraktivnější a zábavnější!

Deutsch attrAKTIV 2023

od 18 května, 2023, 10:00 AM do 5:00 PM

Goethe-Institut, Masarykovo nábř. 32, Praha 1

Pořadatel: Goethe-Institut a DAAD

Chcete patřit k učitelům, kteří dokáží připravit pro své studenty pestrou a atraktivní výuku? Chcete si vyzkoušet, jak na to? Chcete se dovědět o možnostech, které nabízejí učitelům i žákům různé česko-německé organizace? Pak přijďte 18. května 2023 do Goethe-Institutu a zúčastněte se workshopů a prezentací určených právě vám!

Kdy a kde se Deutsch attrAktiv koná?
ve čtvrtek 18. května 2023 od 10 do 17 hodin v Goethe-Institutu v Praze

Komu je akce určena?
studentům učitelství němčiny, germanistiky a translatologie

Kolik to stojí?
účast na akci je ZDARMA! 

Jak se mohu přihlásit?
vyplňte tento formulář [DOCX 20,86 KB] a zašlete jej do 8. května 2023 jako přílohu e-mailu na adresu deutsch.attraktiv@daad.cz.

Těšíme se na vaši účast!

POZOR!
“Deutsch attrAktiv” se koná v rámci Německého jazykového maratonutedy celotýdenního květnového sledu akcí spojených s němčinou a její výukou v České republice.
Leták k Německému jazykovému maratonu najdete zde [PDF 337,17 KB].
Více o pestrém programu maratonu hledejte ZDE

Inzeráty německých vysokých škol

Be part of the transition to the future shape of energy

Join our English-taught Bachelor of Science in Energy Systems Engineering and Management!

Více

Elite Master’s Program ASC

Elite M.Sc. ‘Advanced Signal Processing and Communications Engineering (ASC)’: In this research-oriented program, the focus is on individualized student support.

Více

Battery Materials and Technology (M.Sc.)

Access to sustainable and renewable energy is one of the great challenges of the 21st century. That’s why electrochemical energy storage, esp. batteries are an essential tool for the future.

Více

Elevate your career with us!

Let your career take off! Be part of an emerging university with a cutting-edge Master’s degree in Artificial Intelligence and Robotics (M.Sc.)!

Více

International Master program “Biofabrication” (M.Sc.)

Want to be a game changer in biomedical engineering? The study program Biofabrication is your master plan for a demanding interdisciplinary engineering career.

Více

RheinMain University of Applied Sciences-From Here to Career

Explore practice-oriented programs at Hochschule RheinMain. Shape your future and launch your career in Germany’s economic hub.

Více

Find Your Bachelor’s Program at TUM Campus Heilbronn

Students at TUM Campus Heilbronn receive a high-quality education at the renowned TUM University of Excellence and extensive support services for their studies.

Více
1/7

Kontakt

Screenshot mapy s označením sídla DAAD