Deutsch attrAKTIV 2023

Již poosmé pořádá DAAD v ČR společně s Goethe-Institutem informační akci pro studenty učitelství němčiny a germanistiky. Zúčastněte se Deutsch attrAktiv 2023 a dozvíte se spoustu nových informací pro své budoucí povolání. Zjistěte, jak může být výuka pro vaše žáky a studenty atraktivnější a zábavnější!

Deutsch attrAKTIV 2023

od 18 května, 2023, 10:00 AM do 5:00 PM

Goethe-Institut, Masarykovo nábř. 32, Praha 1

Pořadatel: Goethe-Institut a DAAD

Chcete patřit k učitelům, kteří dokáží připravit pro své studenty pestrou a atraktivní výuku? Chcete si vyzkoušet, jak na to? Chcete se dovědět o možnostech, které nabízejí učitelům i žákům různé česko-německé organizace? Pak přijďte 18. května 2023 do Goethe-Institutu a zúčastněte se workshopů a prezentací určených právě vám!

Kdy a kde se Deutsch attrAktiv koná?
ve čtvrtek 18. května 2023 od 10 do 17 hodin v Goethe-Institutu v Praze

Komu je akce určena?
studentům učitelství němčiny, germanistiky a translatologie

Kolik to stojí?
účast na akci je ZDARMA! 

Jak se mohu přihlásit?
vyplňte tento formulář [DOCX 20,86 KB] a zašlete jej do 8. května 2023 jako přílohu e-mailu na adresu deutsch.attraktiv@daad.cz.

Těšíme se na vaši účast!

POZOR!
“Deutsch attrAktiv” se koná v rámci Německého jazykového maratonutedy celotýdenního květnového sledu akcí spojených s němčinou a její výukou v České republice.
Leták k Německému jazykovému maratonu najdete zde [PDF 337,17 KB].
Více o pestrém programu maratonu hledejte ZDE

Inzeráty německých vysokých škol

Full Scholarships Available: Master of Law & Business

Apply by 15 January and study with a full or partial scholarship at one of Germany’s top private universities: Bucerius Law School in Hamburg. Find out more!

Více

Advance your career with an MBA from Pforzheim University!

The full-time MBA in International Management at Pforzheim University combines a classical management education with the most relevant future topics: Innovation Management, Sustainable Globalization a...

Více

Boost your career with the International Master‘s in Project Managemen...

Boost your career. Acquire a German Master’s degree in Data Science & Project Management. Join us at HTW Berlin – On Campus or Online!

Více

MBA IN INDUSTRIAL MANAGEMENT --> YOUR KEY TO SUCCESS

ESSLINGEN - an ideal place to live and to study! One of Germany’s leading universities for applied sciences. Core areas: engineering, management, applied research.

Více

Study in Berlin - MBA & International Master’s Programmes

Our internationally recognized MBA & Master’s programmes will provide you with the knowledge and tools to conduct business in the global market.

Více
1/5

Kontakt

  • DAAD Information Point Praha

    c/o Goethe-Institut Masarykovo nábř. 32 110 00 Praha 1 Telefon: +420/224 931 182 / +420/702 142 340
    E-mail: info@daad.cz