Setkání s finalistkou Falling Walls Lab Czech Republic

Rodí se vám v hlavě zajímavý projekt nebo na něm dokonce už pracujete? Slyšeli jste o soutěži Falling Walls Lab Czech Republic a chtěli byste se jí zúčastnit? Nebo naopak vůbec netušíte, o co v této soutěži pro mladé vědce a inovátory běží? Jste z Brna a okolí? Potom využijte příležitost setkat se z vítězkou českého kola z roku 2021 Míšou Vojníkovou. a nechte se inspirovat! Kromě rozhovoru s Míšou dostanete informace, kdo, kdy, jak a s čím se může přihlásit do dalšího ročníku soutěže.

Setkání s finalistkou Falling Walls Lab Czech Republic

od 2 listopadu, 2022, 11:00 AM do 12:00 PM

CEITEC VUT Brno, Purkyňova 123, Brno, velká aula S2.02

Pořadatel: CEITEC, NTK, DAAD, Německé velvyslanectví v ČR

Setkání s Míšou Vojníkovou spojené s brunchem se koná ve středu 2. listopadu 2022 od 11 do 12 hodin v prostorách CEITEC VUT v Brně.

  • Přesné místo konání: CEITEC VUT Brno, Purkyňova 123, Brno, velká aula S2.02
  • registrace povinná, přihlásit se můžete ZDE

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a a nechte se inspirovat! Kromě rozhovoru s Míšou dostanete informace, kdo, kdy, jak a s čím se může přihlásit. Hlavním organizátorům akce (NTK, DAAD, Německé velvyslanectví v ČR) můžete klást zvídavé dotazy!

Akce proběhne v angličtině.

Těšíme se na vás!!!

Inzeráty německých vysokých škol

MBA IN INDUSTRIAL MANAGEMENT --> YOUR KEY TO SUCCESS

ESSLINGEN - an ideal place to live and to study! One of Germany’s leading universities for applied sciences. Core areas: engineering, management, applied research.

Více

Study in Berlin - MBA & International Master’s Programmes

Our internationally recognized MBA & Master’s programmes will provide you with the knowledge and tools to conduct business in the global market.

Více

Full Scholarships Available: Master of Law & Business

Apply by 15 January and study with a full or partial scholarship at one of Germany’s top private universities: Bucerius Law School in Hamburg. Find out more!

Více

Boost your career with the International Master‘s in Project Managemen...

Boost your career. Acquire a German Master’s degree in Data Science & Project Management. Join us at HTW Berlin – On Campus or Online!

Více

Advance your career with an MBA from Pforzheim University!

The full-time MBA in International Management at Pforzheim University combines a classical management education with the most relevant future topics: Innovation Management, Sustainable Globalization a...

Více
1/5

Kontakt

  • DAAD Information Point Praha

    c/o Goethe-Institut Masarykovo nábř. 32 110 00 Praha 1 Telefon: +420/224 931 182 / +420/702 142 340
    E-mail: info@daad.cz