Setkání s finalistkou Falling Walls Lab Czech Republic

Rodí se vám v hlavě zajímavý projekt nebo na něm dokonce už pracujete? Slyšeli jste o soutěži Falling Walls Lab Czech Republic a chtěli byste se jí zúčastnit? Nebo naopak vůbec netušíte, o co v této soutěži pro mladé vědce a inovátory běží? Jste z Brna a okolí? Potom využijte příležitost setkat se z vítězkou českého kola z roku 2021 Míšou Vojníkovou. a nechte se inspirovat! Kromě rozhovoru s Míšou dostanete informace, kdo, kdy, jak a s čím se může přihlásit do dalšího ročníku soutěže.

Setkání s finalistkou Falling Walls Lab Czech Republic

od 2 listopadu, 2022, 11:00 AM hod. do 2 listopadu, 2022, 12:00 PM hod.

CEITEC VUT Brno, Purkyňova 123, Brno, velká aula S2.02

Pořadatel: CEITEC, NTK, DAAD, Německé velvyslanectví v ČR

Setkání s Míšou Vojníkovou spojené s brunchem se koná ve středu 2. listopadu 2022 od 11 do 12 hodin v prostorách CEITEC VUT v Brně.

  • Přesné místo konání: CEITEC VUT Brno, Purkyňova 123, Brno, velká aula S2.02
  • registrace povinná, přihlásit se můžete ZDE

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a a nechte se inspirovat! Kromě rozhovoru s Míšou dostanete informace, kdo, kdy, jak a s čím se může přihlásit. Hlavním organizátorům akce (NTK, DAAD, Německé velvyslanectví v ČR) můžete klást zvídavé dotazy!

Akce proběhne v angličtině.

Těšíme se na vás!!!

Inzeráty německých vysokých škol

Study in Berlin - MBA & International Master’s Programmes

Our internationally recognized MBA & Master’s programmes will provide you with the knowledge and tools to conduct business in the global market.

Více

Study in English - Live in German(y)!

Upgrade your career with an English-taught MSc or MBA degree from Offenburg University! Your gateway to a qualified job in Germany and around the world!

Více

Boost your career with the International Master‘s in Project Managemen...

Boost your career. Acquire a German Master’s degree in Data Science & Project Management. Join us at HTW Berlin – On Campus or Online!

Více

B.Sc. in Computer Science: Start studying in English language, switch ...

You are interested in new technologies, enjoy solving problems and working in interdisciplinary teams? If you also have basic German language skills, our Bachelor in Computer Science is the right choi...

Více
1/4

Kontakt

  • DAAD Information Point Praha

    c/o Goethe-Institut Masarykovo nábř. 32 110 00 Praha 1 Telefon: +420/224 931 182 / +420/702 142 340
    E-mail: info@daad.cz