Content

Open House Praha 2024

Letošního festivalu Open House se v rámci programu “architektura pro všechny”  účastní k naší velké radosti i Goethe-Institut. A kde je přítomen Goethe-Institut, velice často najdete i DAAD! Přijďte k nám o víkendu 18.-19. května a prohlédněte si naši krásnou budovu!

Open House Praha 2024

od 18 května, 2024, 10:00 AM hod. do 19 května, 2024, 6:00 PM hod.

Goethe-Institut, Masarykovo nábř. 32, Praha 1

Pořadatel: Festival Open House, Goethe Institut, DAAD IP Praha

Více zde

 

Festival Open House letos slaví už desáté narozeniny. Je nám velkou ctí, že se do letošního ročníku zapojí i budova Goethe-Institutu. Spolu s ní otevře svoje prostory i DAAD IP Praha. Určitě přijďte, máte se na co těšit!

Za Goethe-Institut se můžete těšit na prohlídky domu (přístupná bude i sauna, do které se za normálních okolností jen tak nepodíváte), promítání filmů pro děti i dospělé, workshop pro milovníky cyklistiky, koncert v knihovně a další.

DAAD IP Praha pro vás v konzultační místnosti chystá poradenství ke studiu v Německu, krátké filmy o činnosti a akcích DAAD v ČR, kvíz na téma němčina a německé reálie a veleúspěšný fotokoutek.

Kromě toho se můžete těšit na přednášku bývalého stipendisty DAAD, prof. Vladimíra Šlapety, na téma “Světová architektura s českými kořeny”. Přednášku si určitě nenechte ujít. Začínáme v sobotu 18. května 2024 v 15 hodin v sále Goethe-Institutu v druhém patře.

Budova Goethe-Institutu a její pestrý program je pro vás připraven po oba dva víkendové dny 18.-19.5. 2024 od 10 do 18 hodin.

Více informací k celému festivalu najdete zde, prezentaci naší budovy na webu festivalu si můžete prohlédnout zde.

Kompletní doprovodný program kolegů z Goethe-Institutu najdete zde.

MOC SE NA VÁS NA VŠECHNY TĚŠÍME!

Inzeráty německých vysokých škol

Elevate your career with us!

Let your career take off! Be part of an emerging university with a cutting-edge Master’s degree in Artificial Intelligence and Robotics (M.Sc.)!

Více

Elite Master’s Program ASC

Elite M.Sc. ‘Advanced Signal Processing and Communications Engineering (ASC)’: In this research-oriented program, the focus is on individualized student support.

Více

International Master program “Biofabrication” (M.Sc.)

Want to be a game changer in biomedical engineering? The study program Biofabrication is your master plan for a demanding interdisciplinary engineering career.

Více

Find Your Bachelor’s Program at TUM Campus Heilbronn

Students at TUM Campus Heilbronn receive a high-quality education at the renowned TUM University of Excellence and extensive support services for their studies.

Více

RheinMain University of Applied Sciences-From Here to Career

Explore practice-oriented programs at Hochschule RheinMain. Shape your future and launch your career in Germany’s economic hub.

Více

Be part of the transition to the future shape of energy

Join our English-taught Bachelor of Science in Energy Systems Engineering and Management!

Více

Battery Materials and Technology (M.Sc.)

Access to sustainable and renewable energy is one of the great challenges of the 21st century. That’s why electrochemical energy storage, esp. batteries are an essential tool for the future.

Více
1/7

Kontakt

Screenshot mapy s označením sídla DAAD