Content

Ochutnej ERASMUS!

I letos na podzim proběhnou různé programy v rámci Erasmus Days. My se s vámi 11. října od 17 hodin rádi potkáme na druhém ročníku akce Ochutnej ERASMUS!, do které se letos zapojí ještě více evropských zemí. Těšte se, my se těšíme taky!

Ochutnej Erasmus

od 11 října, 2023, 5:00 PM do 10:30 PM

KINO 35, Francouzský institut v Praze, Štěpánská 644/35, Praha 1

Pořadatel: Campus France, Francouzský institut, DAAD IP Praha, zástupci následujících zemí: Španělsko, Řecko, Irsko, Polsko

Kdy a kde se akce koná?
Společný mezinárodní večer zahájíme v 17 hodin v Kině 35 ve Francouzském institutu v Praze – Štěpánská 644/35. Konec akce předpokládáme kolem 22:30.

Které země se letos zúčastní?
Kromě Německa, Francie a Španělska, tedy zemí, které se podílely i na loňském ročníku akce Ochutnej ERASMUS!, se budete moci potkat se zástupci Řecka, Polska a Irska, kteří pro vás připravili ochutnávku svých dobrot a ještě mnohem víc!

Komu je akce určena?
Vítáni jsou všichni studenti SŠ i VŠ, které zajímá studium v zahraničí, ale i ti, kdo rádi ochutnají typické evropské pokrmy nebo nepohrdnou dobrým filmem.

Co jsme pro vás připravili?
Promítání dvou filmů souvisejících s evropskou mobilitou, rozhovory se studenty, kteří už Erasmus absolvovali, informační stánky zúčastněných zemí, fotokoutek i širokou paletu evropského občerstvení.

Co musím udělat, abych mohl přijít?
Vstup na akci je zdarma, stačí se jen zaregistrovat zde. Moc to neodkládejte, kapacita je omezena!

 

Přijďte, oslavte s námi a se svými kamarády Erasmus Days a ochutnejte Erasmus se vším všudy! Těšíme se na vás

Inzeráty německých vysokých škol

Find Your Bachelor’s Program at TUM Campus Heilbronn

Students at TUM Campus Heilbronn receive a high-quality education at the renowned TUM University of Excellence and extensive support services for their studies.

Více

International Master program “Biofabrication” (M.Sc.)

Want to be a game changer in biomedical engineering? The study program Biofabrication is your master plan for a demanding interdisciplinary engineering career.

Více

Be part of the transition to the future shape of energy

Join our English-taught Bachelor of Science in Energy Systems Engineering and Management!

Více

RheinMain University of Applied Sciences-From Here to Career

Explore practice-oriented programs at Hochschule RheinMain. Shape your future and launch your career in Germany’s economic hub.

Více

Battery Materials and Technology (M.Sc.)

Access to sustainable and renewable energy is one of the great challenges of the 21st century. That’s why electrochemical energy storage, esp. batteries are an essential tool for the future.

Více

Elevate your career with us!

Let your career take off! Be part of an emerging university with a cutting-edge Master’s degree in Artificial Intelligence and Robotics (M.Sc.)!

Více

Elite Master’s Program ASC

Elite M.Sc. ‘Advanced Signal Processing and Communications Engineering (ASC)’: In this research-oriented program, the focus is on individualized student support.

Více
1/7

Kontakt

Screenshot mapy s označením sídla DAAD