Ochutnej ERASMUS!

I letos na podzim proběhnou různé programy v rámci Erasmus Days. My se s vámi 11. října od 17 hodin rádi potkáme na druhém ročníku akce Ochutnej ERASMUS!, do které se letos zapojí ještě více evropských zemí. Těšte se, my se těšíme taky!

Ochutnej Erasmus

od 11 října, 2023, 5:00 PM do 10:30 PM

KINO 35, Francouzský institut v Praze, Štěpánská 644/35, Praha 1

Pořadatel: Campus France, Francouzský institut, DAAD IP Praha, zástupci následujících zemí: Španělsko, Řecko, Irsko, Polsko

Kdy a kde se akce koná?
Společný mezinárodní večer zahájíme v 17 hodin v Kině 35 ve Francouzském institutu v Praze – Štěpánská 644/35. Konec akce předpokládáme kolem 22:30.

Které země se letos zúčastní?
Kromě Německa, Francie a Španělska, tedy zemí, které se podílely i na loňském ročníku akce Ochutnej ERASMUS!, se budete moci potkat se zástupci Řecka, Polska a Irska, kteří pro vás připravili ochutnávku svých dobrot a ještě mnohem víc!

Komu je akce určena?
Vítáni jsou všichni studenti SŠ i VŠ, které zajímá studium v zahraničí, ale i ti, kdo rádi ochutnají typické evropské pokrmy nebo nepohrdnou dobrým filmem.

Co jsme pro vás připravili?
Promítání dvou filmů souvisejících s evropskou mobilitou, rozhovory se studenty, kteří už Erasmus absolvovali, informační stánky zúčastněných zemí, fotokoutek i širokou paletu evropského občerstvení.

Co musím udělat, abych mohl přijít?
Vstup na akci je zdarma, stačí se jen zaregistrovat zde. Moc to neodkládejte, kapacita je omezena!

 

Přijďte, oslavte s námi a se svými kamarády Erasmus Days a ochutnejte Erasmus se vším všudy! Těšíme se na vás

Inzeráty německých vysokých škol

MBA IN INDUSTRIAL MANAGEMENT --> YOUR KEY TO SUCCESS

ESSLINGEN - an ideal place to live and to study! One of Germany’s leading universities for applied sciences. Core areas: engineering, management, applied research.

Více

Full Scholarships Available: Master of Law & Business

Apply by 15 January and study with a full or partial scholarship at one of Germany’s top private universities: Bucerius Law School in Hamburg. Find out more!

Více

Study in Berlin - MBA & International Master’s Programmes

Our internationally recognized MBA & Master’s programmes will provide you with the knowledge and tools to conduct business in the global market.

Více

Advance your career with an MBA from Pforzheim University!

The full-time MBA in International Management at Pforzheim University combines a classical management education with the most relevant future topics: Innovation Management, Sustainable Globalization a...

Více

Boost your career with the International Master‘s in Project Managemen...

Boost your career. Acquire a German Master’s degree in Data Science & Project Management. Join us at HTW Berlin – On Campus or Online!

Více
1/5

Kontakt

  • DAAD Information Point Praha

    c/o Goethe-Institut Masarykovo nábř. 32 110 00 Praha 1 Telefon: +420/224 931 182 / +420/702 142 340
    E-mail: info@daad.cz