Content

Deutsch attrAKTIV 2024

Aktivní němčináři dokážou pro své žáky připravit pestrou a zajímavou výuku! Chcete se stát takovým učitelem? Máme pro vás akci, která vám v tom pomůže a zprostředkuje vám informace a dovednosti, které se vám budou pro vaše povolání hodit! Tým Deutsch attrAKTIV 2024 se těší na vaše přihlášky!

Deutsch attrAKTIV 2024

od 11 dubna, 2024, 10:00 AM do 5:00 PM

Goethe-Institut, Masarykovo nábř. 32, Praha 1

Pořadatel: Goethe-Institut a DAAD IP Praha

více informací zde

 

Goethe-Institut Praha a informační kancelář DAAD v Praze pořádají již podeváté Deutsch attrAKTIV – informační akci pro studenty učitelství němčiny, germanistiky a německé translatologie. Akce je určená všem zájemcům, kteří hledají inspiraci pro své budoucí povolání učitele a chtějí se dovědět víc o možnostech, které se nabízejí v oblasti česko-německých vztahů. Na účastníky čekají workshopy a prezentace, stánky partnerských organizací, spousta nových impulsů a zábavy!

Letos se Deutsch attrAKTIV uskuteční 11. dubna 2024 od 10 do 17 hodin v Goethe-Institutu v Praze.

Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře, který vyplníte a do 2. dubna 2024 (včetně) zašlete jako přílohu e-mailu na adresu deutsch.attraktiv@daad.cz. FORMULÁŘ KE STAŽENÍ ZDE [DOCX 21,20 KB].

Leták ke stažení zde [PDF 147,95 KB].

Plakát ke stažení zde [PDF 237,38 KB].

TĚŠÍME SE NA VÁS I VAŠE SPOLUŽÁKY :-)

Inzeráty německých vysokých škol

Truly international – Study at ESB Business School!

Do you want to study in the heart of Germany, Europe’s strongest and most dynamic economy? Come to ESB Business School at Reutlingen University!

Více

Be part of the transition to the future shape of energy

Join our English-taught Bachelor of Science in Energy Systems Engineering and Management!

Více

International and English-taught master programs at Germany’s most bea...

Launch your career with a state-of the-art master’s degree from one of the world’s best young universities. https://www.uni-passau.de/en/study/

Více

RheinMain University of Applied Sciences-From Here to Career

Explore practice-oriented programs at Hochschule RheinMain. Shape your future and launch your career in Germany’s economic hub.

Více
1/4

Kontakt

Screenshot mapy s označením sídla DAAD