Content

Internationale Alumni stehen auf einer Veranstaltung in Gruppen zusammen und unterhalten sich.
Internationale Studierende sitzen lachend an einem Tisch in der Universität und lernen gemeinsam.

Výstava: "Berlín - město vědkyň"

DAAD ČR, Goethe-Institut a Univerzita Karlova vás zvou na mimořádnou výstavu o ženách ve vědě. Přijďte a dozvíte se zajímavosti ze života i vědecké práce těchto významných žen.

Kontakt

Location Image

Najít stipendium

Aktuální informace

DAAD ČR, Goethe-Institut a Univerzita Karlova vás zvou na výstavu "Berlín - město vědkyň". Chcete zjistit, které ženy dosáhly ve vědě velkých úspěchů? Přijďte! Začínáme už 13. května 2024 v budově Univerzity Karlovy na Ovocném trhu.

Více

Už je to tady! Po roce opět spouštíme přihlašování do Falling Walls Lab Czech Republic, soutěže pro inovátory, mladé vědce a vizionáře, kteří se chtějí se svým originálním nápadem, projektem nebo řešením podělit s veřejností. Přehlas se i ty!

Více

Učíte se němčinu na základní nebo střední škole? Nebo třeba němčinu vyučujete a hledáte pro své studenty aktivity, které jsou s Německem a němčinou spojené? Už jste někdy navštívili budovu Goethe-Institut v Praze? Ještě ne? Tak to je nejvyšší čas se přijít podívat a využít pestrou nabídku Goethe-Institutu a DAAD!

Více
Zobrazit všechny aktuality

Akce

Výstava: "Berlín - hlavní město vědkyň"

od 13 května, 2024, 12:00 AM hod. do 11 června, 2024, 12:00 AM hod.

Univerzita Karlova, Ovocný trh 560/5, Praha 1

Více

Návštěva SASKÉHO ZASTOUPENÍ a STAMMTISCH

od 30 května, 2024, 3:45 PM do 8:00 PM

Kontaktní kancelář Svobodného státu Sasko v Praze

Více

Nabídky a služby

 • My GUIDE

  My GUIDE vám pomůže najít vhodný studijní program v Německu. Podle vašeho vzdělání a na základě vašich zájmů najde My GUIDE vhodné studijní nabídky přímo pro vás! Ověřte si své možnosti přijetí a kontaktujte svou vysněnou vysokou školu v Německu!

  MyGuide
 • Die Außenfassade der Universität Karlsruhe.

  Spolupráce s vysokými školami

  Vysoké školy v Německu a po celém světě udržují mezinárodní kontakty s partnerskými institucemi. DAAD podporuje svou nabídkou stipendií německé vysoké školy v budování těchto mezinárodních kontaktů.

  Více
 • Internationale Alumni stehen auf einer Veranstaltung in Gruppen zusammen und unterhalten sich.

  Nabídky pro bývalé stipendisty

  DAAD považuje ukončení úspěšného stipendijního pobytu za začátek dlouholeté spolupráce se svými bývalými stipendisty. Naším cílem je podporovat kontakt mezi bývalými stipendisty navzájem i jejich další kontakt s organizací DAAD, ať již formou podpory při zakládání spolků bývalých stipendistů či širokou nabídkou dalších stipendijních programů.

  Více

Inzeráty německých vysokých škol

1/7

Battery Materials and Technology (M.Sc.)

Access to sustainable and renewable energy is one of the great challenges of the 21st century. That’s why electrochemical energy storage, esp. batteries are an essential tool for the future.

Více

Elite Master’s Program ASC

Elite M.Sc. ‘Advanced Signal Processing and Communications Engineering (ASC)’: In this research-oriented program, the focus is on individualized student support.

Více

International Master program “Biofabrication” (M.Sc.)

Want to be a game changer in biomedical engineering? The study program Biofabrication is your master plan for a demanding interdisciplinary engineering career.

Více

Elevate your career with us!

Let your career take off! Be part of an emerging university with a cutting-edge Master’s degree in Artificial Intelligence and Robotics (M.Sc.)!

Více

Be part of the transition to the future shape of energy

Join our English-taught Bachelor of Science in Energy Systems Engineering and Management!

Více

RheinMain University of Applied Sciences-From Here to Career

Explore practice-oriented programs at Hochschule RheinMain. Shape your future and launch your career in Germany’s economic hub.

Více

Find Your Bachelor’s Program at TUM Campus Heilbronn

Students at TUM Campus Heilbronn receive a high-quality education at the renowned TUM University of Excellence and extensive support services for their studies.

Více