Nabídky pro bývalé stipendisty

Internationale Alumni stehen auf einer Veranstaltung in Gruppen zusammen und unterhalten sich.
© GettyImages/10000 Hours

DAAD považuje ukončení úspěšného stipendijního pobytu za začátek dlouholeté spolupráce se svými bývalými stipendisty. Naším cílem je podporovat kontakt mezi bývalými stipendisty navzájem i jejich další kontakt s organizací DAAD, ať již formou podpory při zakládání spolků bývalých stipendistů či širokou nabídkou dalších stipendijních programů.

Nabídka

Naše programy pro bývalé stipendisty slouží pro další podporu i po ukončení vlastního pobytu. Bývalí stipendisté se tak mohou stát součástí celosvětové sítě DAAD Alumni a vybírat z rozsáhlé nabídky programů.

Více na daad.de (v němčině a v angličtině)

Servis pro bývalé stipendisty

DAAD nabízí svým alumni z Německa i ze zahraničí servis např. v podobě programu Odborná literatura, odběru časopisu DAAD-Alumni-Magazin Letter či DAAD-newsletter aj.

Více na daad.de (v němčině a v angličtině)

Sdružení a spolky

Bývalé stipendisty DAAD najdete po celém světě - více než 160 spolků ve více než 70 zemích podporuje komunikaci mezi bývalými stipendisty DAAD navzájem a jejich trvalý kontakt s německou univerzitou a organizací DAAD.

Více na daad.de (v němčině a v angličtině)

Alumni klub DAAD v ČR

Alumni klub DAAD v České republice funguje již od roku 2006. Sdružuje bývalé stipendisty z České republiky, kteří v rámci své studijní nebo vědecké dráhy uskutečnili delší pobyt v Německu s finanční podporou DAAD.

Více

Alumniportal Deutschland

Všichni, kdo v Německu studovali či pracovali, mohou na webových stránkách Alumniportal Deutschland navazovat kontakty mezi sebou, k různým organizacím, vysokým školám nebo firmám. Registrujte se již nyní!

Více na Alumniportal Deutschland

Alumni DAAD a jiných německých organizací ve světě

Některé nabídky se orientují na bývalé stipendisty DAAD ze zahraničí, kteří čerpali dlouhodobé stipendium, jiné jsou k dispozici německým vysokým školám pro bývalé studenty ze zahraničí.

Více na daad.de (v němčině a v angličtině)

Nadace DAAD - DAAD-Stiftung

Přispějte na akademické vzdělání nadaných mladých lidí. Nadaci DAAD Váš dar potěší a může Vám pomoci stát se mecenášem nadace DAAD.

Více na daad-stiftung.de (v němčině a v angličtině)

DAAD ČR na YouTube

Natočili jsme pro vás několik videopříspěvků, v nichž představujeme kancelář DAAD IP Praha a činnost organizace DAAD v České republice. Dále na našem YouTube-kanálu najdete videa na téma studium a výzkum v Německu. Videopříspěvky průběžně doplňujeme. Chcete se podívat? Pak pokračujte zde.

Vice

Inzeráty německých vysokých škol

Fulda University introduces new English-taught Master´s programme “Dat...

In addition to the already very successful English-taught Master´s programme “Global Software Development” you can soon join “Data Science” and shape the future of the world.

Více

Brighten your future with a Master’s in Optics & Photonics at KSOP in ...

Brighten your future with a Master’s in Optics & Photonics at KSOP in Karlsruhe, Germany. 2-year M.Sc. program taught in English. Graduates excel in Ph.D. studies or industry. Apply by September 30...

Více

International programmes at TH Rosenheim - study in English!

Do you want to study in one of Germany’s most attractive regions? Find out more about our English-taught study programmes.

Více

Discover the top-ranked International Graduate Programs at RPTU Univer...

21 International Master & PhD Programs at RPTU University of Kaiserslautern-Landau. Application Deadline: Apr 30 & Oct 31

Více

B.Sc. in Computer Science: Start studying in English language, switch ...

You are interested in new technologies, enjoy solving problems and working in interdisciplinary teams? If you also have basic German language skills, our Bachelor in Computer Science is the right choi...

Více

Study in Berlin - MBA & International Master’s Programmes

Our internationally recognized MBA & Master’s programmes will provide you with the knowledge and tools to conduct business in the global market.

Více

International Bachelor´s Programmes at Fulda University of Applied Sci...

Bachelor’s programmes in Engineering and Technology, Business or Health with a focus on practice-oriented learning fully or partially taught in English!

Více

„Advanced Quantum Physics“ International Master’s program at RPTU in K...

Discover modern science on atomic & sub-atomic scales at one of the leading German research departments and learn from award-winning teachers.

Více

Truly international – Study at ESB Business School!

Do you want to study in the heart of Germany, Europe’s strongest and most dynamic economy? Come to ESB Business School at Reutlingen University!

Více
1/9

Kontakt

  • DAAD Information Point Praha

    c/o Goethe-Institut Masarykovo nábř. 32 110 00 Praha 1 Telefon: +420/224 931 182 / +420/702 142 340
    E-mail: info@daad.cz