Content

Nabídky pro bývalé stipendisty

Internationale Alumni stehen auf einer Veranstaltung in Gruppen zusammen und unterhalten sich.
© GettyImages/10000 Hours

DAAD považuje ukončení úspěšného stipendijního pobytu za začátek dlouholeté spolupráce se svými bývalými stipendisty. Naším cílem je podporovat kontakt mezi bývalými stipendisty navzájem i jejich další kontakt s organizací DAAD, ať již formou podpory při zakládání spolků bývalých stipendistů či širokou nabídkou dalších stipendijních programů.

Internationale Studierende gehen lachend in einem Gang der Universität.

Nabídka

Naše programy pro bývalé stipendisty slouží pro další podporu i po ukončení vlastního pobytu. Bývalí stipendisté se tak mohou stát součástí celosvětové sítě DAAD Alumni a vybírat z rozsáhlé nabídky programů.

Více na daad.de (v němčině a v angličtině)
Internationaler Alumni steht am rechten Bildrand mit einem Serviceschreiben in der Hand, über dem Bild ist ein Netzwerk-Icon abgebildet.

Servis pro bývalé stipendisty

DAAD nabízí svým alumni z Německa i ze zahraničí servis např. v podobě programu Odborná literatura, odběru časopisu DAAD-Alumni-Magazin Letter či DAAD-newsletter aj.

Více na daad.de (v němčině a v angličtině)
Internationale Alumni stehen zusammen und unterhalten sich lachend.

Sdružení a spolky

Bývalé stipendisty DAAD najdete po celém světě - více než 160 spolků ve více než 70 zemích podporuje komunikaci mezi bývalými stipendisty DAAD navzájem a jejich trvalý kontakt s německou univerzitou a organizací DAAD.

Více na daad.de (v němčině a v angličtině)

Alumni klub DAAD v ČR

Alumni klub DAAD v České republice funguje již od roku 2006. Sdružuje bývalé stipendisty z České republiky, kteří v rámci své studijní nebo vědecké dráhy uskutečnili delší pobyt v Německu s finanční podporou DAAD.

Více
Internationale Alumni sitzen auf einer Bank an der Universität und lächeln in die Kamera.

Alumniportal Deutschland

Všichni, kdo v Německu studovali či pracovali, mohou na webových stránkách Alumniportal Deutschland navazovat kontakty mezi sebou, k různým organizacím, vysokým školám nebo firmám. Registrujte se již nyní!

Více na Alumniportal Deutschland
Zwei internationale Alumni unterhalten sich mit Tablet in der Hand.

Alumni DAAD a jiných německých organizací ve světě

Některé nabídky se orientují na bývalé stipendisty DAAD ze zahraničí, kteří čerpali dlouhodobé stipendium, jiné jsou k dispozici německým vysokým školám pro bývalé studenty ze zahraničí.

Více na daad.de (v němčině a v angličtině)
Logo der DAAD-Stiftung

Nadace DAAD - DAAD-Stiftung

Přispějte na akademické vzdělání nadaných mladých lidí. Nadaci DAAD Váš dar potěší a může Vám pomoci stát se mecenášem nadace DAAD.

Více na daad-stiftung.de (v němčině a v angličtině)

DAAD ČR na YouTube

Natočili jsme pro vás několik videopříspěvků, v nichž představujeme kancelář DAAD IP Praha a činnost organizace DAAD v České republice. Dále na našem YouTube-kanálu najdete videa na téma studium a výzkum v Německu. Videopříspěvky průběžně doplňujeme. Chcete se podívat? Pak pokračujte zde.

Vice

Inzeráty německých vysokých škol

International and English-taught master programs at Germany’s most bea...

Launch your career with a state-of the-art master’s degree from one of the world’s best young universities. https://www.uni-passau.de/en/study/

Více

Truly international – Study at ESB Business School!

Do you want to study in the heart of Germany, Europe’s strongest and most dynamic economy? Come to ESB Business School at Reutlingen University!

Více

Be part of the transition to the future shape of energy

Join our English-taught Bachelor of Science in Energy Systems Engineering and Management!

Více

RheinMain University of Applied Sciences-From Here to Career

Explore practice-oriented programs at Hochschule RheinMain. Shape your future and launch your career in Germany’s economic hub.

Více
1/4

Kontakt

Screenshot mapy s označením sídla DAAD