Inhalt

Nabídky pro bývalé stipendisty

Internationale Alumni stehen auf einer Veranstaltung in Gruppen zusammen und unterhalten sich.
© GettyImages/10000 Hours

DAAD považuje ukončení úspěšného stipendijního pobytu za začátek dlouholeté spolupráce se svými bývalými stipendisty. Naším cílem je podporovat kontakt mezi bývalými stipendisty navzájem i jejich další kontakt s organizací DAAD, ať již formou podpory při zakládání spolků bývalých stipendistů či širokou nabídkou dalších stipendijních programů.

Internationale Studierende gehen lachend in einem Gang der Universität.

Nabídka

Naše programy pro bývalé stipendisty slouží pro další podporu i po ukončení vlastního pobytu. Bývalí stipendisté se tak mohou stát součástí celosvětové sítě DAAD Alumni a vybírat z rozsáhlé nabídky programů.

Více na daad.de (v němčině a v angličtině)
Eine Hand tippt auf der Tastaturtaste.

Servis pro bývalé stipendisty

DAAD nabízí svým alumni z Německa i ze zahraničí servis např. v podobě programu Odborná literatura, odběru časopisu DAAD-Alumni-Magazin Letter či DAAD-newsletter aj.

Více na daad.de (v němčině a v angličtině)
Internationale Alumni stehen zusammen und unterhalten sich lachend.

Sdružení a spolky

Bývalé stipendisty DAAD najdete po celém světě - více než 160 spolků ve více než 70 zemích podporuje komunikaci mezi bývalými stipendisty DAAD navzájem a jejich trvalý kontakt s německou univerzitou a organizací DAAD.

Více na daad.de (v němčině a v angličtině)

Alumni klub DAAD v ČR

Alumni klub DAAD v České republice funguje již od roku 2006. Sdružuje bývalé stipendisty z České republiky, kteří v rámci své studijní nebo vědecké dráhy uskutečnili delší pobyt v Německu s finanční podporou DAAD.

Více
Internationale Alumni sitzen auf einer Bank an der Universität und lächeln in die Kamera.

Alumniportal Deutschland

Všichni, kdo v Německu studovali či pracovali, mohou na webových stránkách Alumniportal Deutschland navazovat kontakty mezi sebou, k různým organizacím, vysokým školám nebo firmám. Registrujte se již nyní!

Více na Alumniportal Deutschland
Zwei internationale Alumni unterhalten sich mit Tablet in der Hand.

Alumni DAAD a jiných německých organizací ve světě

Některé nabídky se orientují na bývalé stipendisty DAAD ze zahraničí, kteří čerpali dlouhodobé stipendium, jiné jsou k dispozici německým vysokým školám pro bývalé studenty ze zahraničí.

Více na daad.de (v němčině a v angličtině)
Logo der DAAD-Stiftung

Nadace DAAD - DAAD-Stiftung

Přispějte na akademické vzdělání nadaných mladých lidí. Nadaci DAAD Váš dar potěší a může Vám pomoci stát se mecenášem nadace DAAD.

Více na daad-stiftung.de (v němčině a v angličtině)

DAAD ČR na YouTube

Natočili jsme pro vás několik videopříspěvků, v nichž představujeme kancelář DAAD IP Praha a činnost organizace DAAD v České republice. Dále na našem YouTube-kanálu najdete videa na téma studium a výzkum v Německu. Videopříspěvky průběžně doplňujeme. Chcete se podívat? Pak pokračujte zde.

Vice

Inzeráty německých vysokých škol

English-Taught B.Eng. Industrial Engineering with Work-Integrated Opti...

Are you fascinated by “technology made in Germany“? Would you like to study and put your newly acquired knowledge to practice by working in a company?

Více

Engineer Your Future for Success!

Fully English-Taught B.Sc. in Mechanical Engineering (International) in Germany’s Engineering Hub Karlsruhe.

Více

Find Your Master’s Program at TUM Campus Heilbronn

Students at TUM Campus Heilbronn receive a high-quality education at the renowned TUM University of Excellence and extensive support services for their studies.

Více

International Master program “Biofabrication” (M.Sc.)

Want to be a game changer in biomedical engineering? The study program Biofabrication is your master plan for a demanding interdisciplinary engineering career.

Více

RheinMain University of Applied Sciences-From Here to Career

Explore practice-oriented programs at Hochschule RheinMain. Shape your future and launch your career in Germany’s economic hub.

Více

Study in Berlin - MBA & International Master’s Programmes

Our internationally recognized MBA & Master’s programmes will provide you with the knowledge and tools to conduct business in the global market.

Více

Global Change Ecology (M.Sc.)

Your master’s degree linking natural science perspectives on global change with approaches in social science! Be a part of our international master’s programme and apply now!

Více

Apply to the TUM Global Postdoc Fellowship at Technical University of ...

The TUM Global Postdoc Fellowship is a funding opportunity for external postdoctoral scientists who are currently residing abroad and would like to start their research at TUM. For 24 months, we will ...

Více

Truly international – Study at ESB Business School!

Do you want to study in the heart of Germany, Europe’s strongest and most dynamic economy? Come to ESB Business School at Reutlingen University!

Více

Apply now for the Master’s program in European and International Law (...

Boost your career now and study European & International Law together with students from more than 30 countries.

Více

Elite Master’s Program ASC

Elite M.Sc. ‘Advanced Signal Processing and Communications Engineering (ASC)’: In this research-oriented program, the focus is on individualized student support.

Více

„Advanced Quantum Physics“ International Master’s program at RPTU in K...

Discover modern science on atomic & sub-atomic scales at one of the leading German research departments and learn from award-winning teachers. https://physik.rptu.de/quantum-master

Více

Elevate your career with us!

Let your career take off! Be part of an emerging university with a cutting-edge Master’s degree in Artificial Intelligence and Robotics (M.Sc.)!

Více

Discover the top-ranked International Master & PhD Programs at RPTU Un...

21 International Master & PhD Programs at RPTU University of Kaiserslautern-Landau Application Deadline: Apr 30 & Oct 31 More information: https://rptu.de/international/home

Více
1/14

Kontakt

  • DAAD Information Point Praha

    c/o Goethe-Institut Masarykovo nábř. 32 110 00 Praha 1 Telefon: +420/224 931 182 / +420/702 142 340
    E-mail: infodaad.cz
Screenshot mapy s označením sídla DAAD