Internationale Alumni stehen auf einer Veranstaltung in Gruppen zusammen und unterhalten sich.
Internationale Studierende sitzen lachend an einem Tisch in der Universität und lernen gemeinsam.

DAAD Česká republika

Organizaci DAAD v České republice zastupuje Information Point v Praze a lektoři a docenti DAAD, kteří vyučují na českých vysokých školách.

Kontakt

 • DAAD Information Point Praha

  c/o Goethe-Institut Masarykovo nábř. 32 110 00 Praha 1
  Telefon: +420/224 931 182 / +420/702 142 340
  E-mail: info@daad.cz
Najít stipendium

Aktuální informace

Jste profesor, Ph.D. nebo doktorand v nějaké české výzkumné instituci? Je váš výzkumný ústav zaměřen na přírodní vědy, techniku nebo informatiku? Máte zájem o praktikanta z Německa, který by vám byl k ruce při vašem výzkumu? Pak je program RISE Worldwide určen právě vám!

Více

Chystáte se svoje studium obohatit o nějakou zahraniční zkušenost? Baví vás němčina a máte blízko k zemím, ve kterých se němčina používá? Nenechte si ujít webový seminář, který organizuje Dům zahraniční spolupráce. Dozvíte se spoustu zajímavých informací o tom, jak studovat např. v Německu, Rakousku nebo Švýcarsku s podporou nějaké organizace!

Více

I letos na podzim proběhnou různé programy v rámci Erasmus Days. My se s vámi 11. října od 17 hodin rádi potkáme na druhém ročníku akce Ochutnej ERASMUS!, do které se letos zapojí ještě více evropských zemí. Těšte se, my se těšíme taky!

Více

DAAD vypisuje nový stipendijní program "ERA Fellowships - Green Hydrogen" pro magisterské studenty, doktorandy a postdocs. Uzávěrka pro absolventy bakaláře a magisterské studenty již 19. října 2023!

Více
Zobrazit všechny aktuality

Akce

Nabídka pro školní třídy: GI +DAAD

od 28 února, 2023, 12:00 AM hod. do 28 prosince, 2026, 11:00 PM hod.

Goethe-Institut, Masarykovo nábř. 32, Praha 1

Více

Webseminář: Stipendijní pobyty v německy mluvících zemích

od 10 října, 2023, 3:00 PM do 4:00 PM

online přes Microsoft Teams

Více

Ochutnej ERASMUS!

od 11 října, 2023, 5:00 PM do 10:30 PM

KINO 35, Francouzský institut v Praze, Štěpánská 644/35, Praha 1

Více

Nabídky a služby

 • My GUIDE

  My GUIDE vám pomůže najít vhodný studijní program v Německu. Podle vašeho vzdělání a na základě vašich zájmů najde My GUIDE vhodné studijní nabídky přímo pro vás! Ověřte si své možnosti přijetí a kontaktujte svou vysněnou vysokou školu v Německu!

  MyGuide
 • Spolupráce s vysokými školami

  Vysoké školy v Německu a po celém světě udržují mezinárodní kontakty s partnerskými institucemi. DAAD podporuje svou nabídkou stipendií německé vysoké školy v budování těchto mezinárodních kontaktů.

  Více
 • Nabídky pro bývalé stipendisty

  DAAD považuje ukončení úspěšného stipendijního pobytu za začátek dlouholeté spolupráce se svými bývalými stipendisty. Naším cílem je podporovat kontakt mezi bývalými stipendisty navzájem i jejich další kontakt s organizací DAAD, ať již formou podpory při zakládání spolků bývalých stipendistů či širokou nabídkou dalších stipendijních programů.

  Více

Inzeráty německých vysokých škol
1/9

„Advanced Quantum Physics“ International Master’s program at RPTU in K...

Discover modern science on atomic & sub-atomic scales at one of the leading German research departments and learn from award-winning teachers.

Více

Fulda University introduces new English-taught Master´s programme “Dat...

In addition to the already very successful English-taught Master´s programme “Global Software Development” you can soon join “Data Science” and shape the future of the world.

Více

International programmes at TH Rosenheim - study in English!

Do you want to study in one of Germany’s most attractive regions? Find out more about our English-taught study programmes.

Více

B.Sc. in Computer Science: Start studying in English language, switch ...

You are interested in new technologies, enjoy solving problems and working in interdisciplinary teams? If you also have basic German language skills, our Bachelor in Computer Science is the right choi...

Více

International Bachelor´s Programmes at Fulda University of Applied Sci...

Bachelor’s programmes in Engineering and Technology, Business or Health with a focus on practice-oriented learning fully or partially taught in English!

Více

Study in Berlin - MBA & International Master’s Programmes

Our internationally recognized MBA & Master’s programmes will provide you with the knowledge and tools to conduct business in the global market.

Více

Discover the top-ranked International Graduate Programs at RPTU Univer...

21 International Master & PhD Programs at RPTU University of Kaiserslautern-Landau. Application Deadline: Apr 30 & Oct 31

Více

Truly international – Study at ESB Business School!

Do you want to study in the heart of Germany, Europe’s strongest and most dynamic economy? Come to ESB Business School at Reutlingen University!

Více

Brighten your future with a Master’s in Optics & Photonics at KSOP in ...

Brighten your future with a Master’s in Optics & Photonics at KSOP in Karlsruhe, Germany. 2-year M.Sc. program taught in English. Graduates excel in Ph.D. studies or industry. Apply by September 30...

Více