Najít stipendium

Vier Studierende sehen sich Unterlagen zur Förderung an.
© iStockphoto

Nové knihy, jídlo v menze, vysoký nájem – studenti mají mnoho výdajů. K financování studia jim mohou pomoci stipendia. Zahraniční studenti se mohou ucházet o stipendium u celé řady organizací. Zde najdete informace k  různým druhům podpory i nabídky stipendií v databázi DAAD.

Icon eines weißen Globus mit angepinnter Siegesschleife auf blauem Grund

Databáze stipendií

Informace o stipendiích DAAD pro studenty, absolventy, doktorandy, Ph.D. i vysokoškolské učitele  a o nabídkách jiných vybraných organizací.

Více
Internationale Studierende sehen sich gemeinsam Lernmaterialien an.

Stipendia

Zajímáte se o studijní pobyty v Německu a hledáte vhodné financování? Zde najdete přehlednou nabídku stipendií DAAD určených pro uchazeče z České republiky.

Více
Mehrere Personen sitzen in einem Seminar in einer Bibliothek.

Jiné organizace

Kromě DAAD existuje i řada jiných českých i německých organizací, které poskytují možnosti finanční podpory pro realizaci studijního či výzkumného pobytu v Německu.

Více

DAAD ČR na YouTube

Natočili jsme pro vás několik videopříspěvků, v nichž představujeme kancelář DAAD IP Praha a činnost organizace DAAD v České republice. Dále na našem YouTube-kanálu najdete videa na téma studium a výzkum v Německu. Videopříspěvky průběžně doplňujeme. Chcete se podívat? Pak pokračujte zde.

Vice

Inzeráty německých vysokých škol

Study in English - Live in German(y)!

Upgrade your career with an English-taught MSc or MBA degree from Offenburg University! Your gateway to a qualified job in Germany and around the world!

Více

Boost your career with the International Master‘s in Project Managemen...

Boost your career. Acquire a German Master’s degree in Data Science & Project Management. Join us at HTW Berlin – On Campus or Online!

Více

Study in Berlin - MBA & International Master’s Programmes

Our internationally recognized MBA & Master’s programmes will provide you with the knowledge and tools to conduct business in the global market.

Více

B.Sc. in Computer Science: Start studying in English language, switch ...

You are interested in new technologies, enjoy solving problems and working in interdisciplinary teams? If you also have basic German language skills, our Bachelor in Computer Science is the right choi...

Více
1/4

Kontakt

  • DAAD Information Point Praha

    c/o Goethe-Institut Masarykovo nábř. 32 110 00 Praha 1 Telefon: +420/224 931 182 / +420/702 142 340
    E-mail: info@daad.cz