Content

Najít stipendium

Vier Studierende sehen sich Unterlagen zur Förderung an.
© iStockphoto

Nové knihy, jídlo v menze, vysoký nájem – studenti mají mnoho výdajů. K financování studia jim mohou pomoci stipendia. Zahraniční studenti se mohou ucházet o stipendium u celé řady organizací. Zde najdete informace k  různým druhům podpory i nabídky stipendií v databázi DAAD.

Icon eines weißen Globus mit angepinnter Siegesschleife auf blauem Grund

Databáze stipendií

Informace o stipendiích DAAD pro studenty, absolventy, doktorandy, Ph.D. i vysokoškolské učitele  a o nabídkách jiných vybraných organizací.

Více
Internationale Studierende sehen sich gemeinsam Lernmaterialien an.

Stipendia

Zajímáte se o studijní pobyty v Německu a hledáte vhodné financování? Zde najdete přehlednou nabídku stipendií DAAD určených pro uchazeče z České republiky.

Více
Mehrere Personen sitzen in einem Seminar in einer Bibliothek.

Jiné organizace

Kromě DAAD existuje i řada jiných českých i německých organizací, které poskytují možnosti finanční podpory pro realizaci studijního či výzkumného pobytu v Německu.

Více

DAAD ČR na YouTube

Natočili jsme pro vás několik videopříspěvků, v nichž představujeme kancelář DAAD IP Praha a činnost organizace DAAD v České republice. Dále na našem YouTube-kanálu najdete videa na téma studium a výzkum v Německu. Videopříspěvky průběžně doplňujeme. Chcete se podívat? Pak pokračujte zde.

Vice

Inzeráty německých vysokých škol

Battery Materials and Technology (M.Sc.)

Access to sustainable and renewable energy is one of the great challenges of the 21st century. That’s why electrochemical energy storage, esp. batteries are an essential tool for the future.

Více

Be part of the transition to the future shape of energy

Join our English-taught Bachelor of Science in Energy Systems Engineering and Management!

Více

RheinMain University of Applied Sciences-From Here to Career

Explore practice-oriented programs at Hochschule RheinMain. Shape your future and launch your career in Germany’s economic hub.

Více

Elevate your career with us!

Let your career take off! Be part of an emerging university with a cutting-edge Master’s degree in Artificial Intelligence and Robotics (M.Sc.)!

Více

International and English-taught master programs at Germany’s most bea...

Launch your career with a state-of the-art master’s degree from one of the world’s best young universities. https://www.uni-passau.de/en/study/

Více

Find Your Bachelor’s Program at TUM Campus Heilbronn

Students at TUM Campus Heilbronn receive a high-quality education at the renowned TUM University of Excellence and extensive support services for their studies.

Více
1/6

Kontakt

Screenshot mapy s označením sídla DAAD