Již 13. ZÁŘÍ 2022 se uskuteční české národní kolo Falling Walls Lab 2022 – soutěže pro studenty, mladé vědce, inovátory nebo prostě pro ty, kdo mají originální projekt a nechtějí si ho nechat pro sebe. Soutěžící se s námi podělí o svůj nápad a jeden z nich vyhraje 1000 EUR a účast na finále Falling Walls Lab v Berlíně!

Úspěšná soutěž Falling Walls Lab, kterou pořádá mnoho zemí po celém světě, přišla do České republiky v roce 2016. DAAD v ČR bylo tehdy u toho!

Úkolem soutěžícího je pokud možno poutavým způsobem představit odborné porotě a publiku svůj originální nápad nebo projekt, a to v angličtině a pomocí max. 3 slidů. Téma je čistě na soutěžícím – může se jednat o téma vědecké, společenské nebo jiné; je však třeba, aby soutěžící přišel s nějakým nápadem nebo řešením problému, které bude zcela nové a originální.


České finále Falling Walls Lab 2022 se koná 13. září 2022 od 17 hodin v Národní technické knihovně v Praze Dejvicích.

Zaujala vás naše soutěž, ale propásli jste uzávěrku? Rádi byste se přihlásili třeba příští rok? Pak se určitě přijďte 13.9. do NTK v Praze podívat a zúčastněte se akce v roli diváka!

Místa v publiku si můžete rezervovat na adrese fallingwalls@techlib.cz.

Organizátoři i partneři akce se těší nejen na soutěžící, ale i na všechny hosty a na skvělou atmosféru v sále.

Nenechte si Falling Walls Lab 2022 ujít!