Falling Walls Lab Czech Republic 2022

Již 13. ZÁŘÍ 2022 se uskuteční české národní kolo Falling Walls Lab 2022 – soutěže pro studenty, mladé vědce, inovátory nebo prostě pro ty, kdo mají originální projekt a nechtějí si ho nechat pro sebe. Soutěžící se s námi podělí o svůj nápad a jeden z nich vyhraje 1000 EUR a účast na finále Falling Walls Lab v Berlíně!

Úspěšná soutěž Falling Walls Lab, kterou pořádá mnoho zemí po celém světě, přišla do České republiky v roce 2016. DAAD v ČR bylo tehdy u toho!

Úkolem soutěžícího je pokud možno poutavým způsobem představit odborné porotě a publiku svůj originální nápad nebo projekt, a to v angličtině a pomocí max. 3 slidů. Téma je čistě na soutěžícím – může se jednat o téma vědecké, společenské nebo jiné; je však třeba, aby soutěžící přišel s nějakým nápadem nebo řešením problému, které bude zcela nové a originální.


České finále Falling Walls Lab 2022 se koná 13. září 2022 od 17 hodin v Národní technické knihovně v Praze Dejvicích.

Zaujala vás naše soutěž, ale propásli jste uzávěrku? Rádi byste se přihlásili třeba příští rok? Pak se určitě přijďte 13.9. do NTK v Praze podívat a zúčastněte se akce v roli diváka!

Místa v publiku si můžete rezervovat na adrese fallingwalls@techlib.cz.

Organizátoři i partneři akce se těší nejen na soutěžící, ale i na všechny hosty a na skvělou atmosféru v sále.

Nenechte si Falling Walls Lab 2022 ujít!

DAAD ČR na YouTube

Natočili jsme pro vás několik videopříspěvků, v nichž představujeme kancelář DAAD IP Praha a činnost organizace DAAD v České republice. Dále na našem YouTube-kanálu najdete videa na téma studium a výzkum v Německu. Videopříspěvky průběžně doplňujeme. Chcete se podívat? Pak pokračujte zde

Inzeráty německých vysokých škol

Technology Management - our English-language university MBA program

NIT Northern Institute of Technology Management, the Business School at the TUHH Hamburg University of Technology. Your chance to make two masters in one year.

Více

Study in English - Live in German(y)!

Upgrade your career with an English-taught MSc or MBA degree from Offenburg University! Your gateway to a qualified job in Germany and around the world!

Více

Truly international – Study at ESB Business School!

Do you want to study in the heart of Germany, Europe’s strongest and most dynamic economy? Come to ESB Business School at Reutlingen University!

Více

Boost your career with the International Master‘s in Project Managemen...

Boost your career. Acquire a German Master’s degree in Data Science & Project Management. Join us at HTW Berlin – On Campus or Online!

Více

The Esslingen MBA: Your Key to Success

Join our international master’s programmes for STEM graduates. Hands-on learning, innovative case studies and company visits make our programmes competitive and career-building.

Více

Engineer Your Future for Success!

Fully English-Taught B.Sc. in Mechanical Engineering (International) in Germany’s Engineering Hub Karlsruhe.

Více

Apply now for the Master’s program in European and International Law a...

Excellence in European and International Law. Students from more than 30 nations. Internationally renowned lecturers. Meet the world at the Europa-Institut! Apply now!

Více

TU Berlin’s new podcast: Should I stay or should I go?

In the podcast “Should I stay or should I go?”, three alums of TU Berlin speak about their reasons for staying in Germany or returning home after graduation.

Více
1/8

Kontakt

  • DAAD Information Point Praha

    c/o Goethe-Institut Masarykovo nábř. 32 110 00 Praha 1 Telefon: +420/224 931 182 / +420/702 142 340
    E-mail: info@daad.cz