Informace o akci
od 19 ledna, 2021, 12:01 AM hod. do 30 června, 2021, 11:59 PM hod.
web veletrhu Gaudeamus
Pořadatel: MP Soft
GAUDEAMUS je veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání s více než pětadvacetiletou tradicí. Vzhledem k nepříznivé epidemické situaci v ČR se veletrh v první polovině roku 2021 nemůže konat v běžné prezenční podobě, i tato akce se přesouvá do online-podoby.
Organizaci DAAD a DAAD IP Praha představuje na veletrhu prezentace s popisným textem, fotografiemi, videem a materiály ke stažení. Prohlédnout si ji můžete zde. Doufáme, že vás naše nabídka zaujme a že nás budete kontaktovat v případě dotazů ke studiu v Německu.
Doplňující informace
DAAD ČR na YouTube
Natočili jsme pro vás několik videopříspěvků, v nichž představujeme kancelář DAAD IP Praha a činnost organizace DAAD v České republice. Dále na našem YouTube-kanálu najdete videa na téma studium a výzkum v Německu. Videopříspěvky průběžně doplňujeme. Chcete se podívat? Pak pokračujte zde