Informace o akci

od 11 března, 2022, 9:00 AM hod. do 12 března, 2022, 7:00 PM hod.

online přes ZOOM
Pořadatel: Ústav germánských studií FF UK Praha

 

I v letošním roce se koná PRAGESTT – germanistická konference pořádaná pravidelně Ústavem germánských studií Filozofické fakulty Univerzity Karlovy. Na aktivní účast už je pozdě, ale stále se ještě můžete přihlásit jako posluchači. Tým Pragesttu se na vás těší! Z důvodu nepříznivé epidemické situace se i letošní Pragestt bude konat online.

Termín konání je 11.-12. března 2022, oficiální zahájení začíná v pátek 11.3. 2022 v 9 hodin.

I v letošním roce se můžete těšit na několik tematických sekcí a na spoustu zajímavých příspěvků. Na Pragesttu vystoupí celkem 33 přednášejících z 24 univerzit a 4 kontinentů!

Program PRAGESTTu najdete zde (pdf, 293,69 KB).

DAAD IP Praha je partnerem této studentské konference. V rámci doprovodného programu dostane na Pragesttu prostor v pátek 11. března od 12 hodin, kdy proběhne přednáška o stipendiích DAAD určená doktorandům a mladým vědcům. Určitě se nezapomeňte zúčastnit!

Máte čas a chuť se přednášek nebo doprovodného programu zúčastnit? Chtěli byste se v budoucnu účastnit aktivně a zajímá vás, jak taková ko ference vypadá? Stačí vyplnit e-mailovou adresu na tomto linku  a organizátoři Vám pošlou odkazy na zoomovou konferenci.

Věříme, že se letošní – v pořadí již jedenáctý – Pragestt vydaří a že si z něj odnesete spoustu zajímavých informací a nových kontaktů!