Content

Falling Walls Lab Czech Republic 2024

© FW Lab 2024

Už je to tady! Po roce opět spouštíme přihlašování do Falling Walls Lab Czech Republic, soutěže pro inovátory, mladé vědce a vizionáře, kteří se chtějí se svým originálním nápadem, projektem nebo řešením podělit s veřejností. Přehlas se i ty!

Soutěž Falling Walls Lab Czech Republic 2024 v úterý 30.4.2024 otevřela možnost pro přihlašování!

Jak na to?
Přejděte na odkaz https://falling-walls.com/lab/apply/czech-republic/ a klikněte na červené kulaté pole v pravém dolním rohu stránky. Formulář vás provede celým přihlašovacím procesem.

Do kdy je přihlašování možné?
Přihlašovací období trvá až do 30. června 2024.

O co se v soutěži jedná?
Soutěžící, kteří se dostanou do českého národního kola, mají za úkol představit publiku během 3 minut v angličtině svůj inovativní nápad nebo projekt z jakéhokoli oboru. 

Kdy a kde české národní kolo proběhne?
Vybraní soutěžící se utkají o možnost představit svůj nápad na celosvětovém finále v Berlíně dne 12. září 2024 od 17 hodin v Národní technické knihovně v Praze.

Máte otázky?
Podívejte se na stránky www.falling-walls.cz a na stránky https://falling-walls.com/lab nebo nám napište na falling.walls@daad.cz.

Plakáty ke stažení: FW Lab_2024_plakát_1 [JPG 433,10 KB] FW Lab_plakát_2 [JPG 442,53 KB]

Těšíme se na vaše přihlášky a dechberoucí nápady!

Inzeráty německých vysokých škol

Find Your Bachelor’s Program at TUM Campus Heilbronn

Students at TUM Campus Heilbronn receive a high-quality education at the renowned TUM University of Excellence and extensive support services for their studies.

Více

Elevate your career with us!

Let your career take off! Be part of an emerging university with a cutting-edge Master’s degree in Artificial Intelligence and Robotics (M.Sc.)!

Více

Elite Master’s Program ASC

Elite M.Sc. ‘Advanced Signal Processing and Communications Engineering (ASC)’: In this research-oriented program, the focus is on individualized student support.

Více

RheinMain University of Applied Sciences-From Here to Career

Explore practice-oriented programs at Hochschule RheinMain. Shape your future and launch your career in Germany’s economic hub.

Více

Be part of the transition to the future shape of energy

Join our English-taught Bachelor of Science in Energy Systems Engineering and Management!

Více

Battery Materials and Technology (M.Sc.)

Access to sustainable and renewable energy is one of the great challenges of the 21st century. That’s why electrochemical energy storage, esp. batteries are an essential tool for the future.

Více

International Master program “Biofabrication” (M.Sc.)

Want to be a game changer in biomedical engineering? The study program Biofabrication is your master plan for a demanding interdisciplinary engineering career.

Více
1/7

Kontakt

Screenshot mapy s označením sídla DAAD